Napis SOSW
A- A A+

Wycieczka do "Miasta Nauki"

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 08, grudzień 2017
20171208 113801
Dzięki uprzejmości Naukowców z Fundacji „Miasto Nauki” uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w niecodziennej lekcji. Na początku spotkania, wychowankowie wzięli udział w interaktywnej wystawie, podczas której poszerzyli swoją wiedzę z zakresu fizyki, chemii i wielu innych dziedzin nauki. Następnie spotkali się z Szalonym Profesorem, który zabrał naszych uczniów w świat niesamowitych eksperymentów. Było zimno, gorąco, głośno i chwilami nawet bardzo niebezpiecznie. Bardzo dziękujemy za ciekawą lekcję i do zobaczenia niebawem.


Więcej o "Mieście Nauki" na stronie:
https://www.facebook.com/MiastoNauki/

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1
dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
im. Marii Grzegorzewskiej w Policach
ul. Janusza Korczaka 53
72-010 Police

PARTNERZY

Logo1     Logo2