Napis SOSW
A- A A+

Pedagodzy i Psycholodzy

WOJEWÓDZKI KONKURS HOTELARSKO-GASTRONOMICZNY

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 10, styczeń 2018
IMG 5929 konkurs13 grudnia w naszej szkole odbył się Wojewódzki Konkurs Hotelarsko-Gastronomiczny. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny: z Goleniowa, Pyrzyc, Szczecina i nasi uczniowie: Kamil Migdalski oraz Konrad Orzechowski.

Czytaj więcej...

Projekt "Niepełnosprawny czy Sprawny?" - pierwsze warsztaty

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: wtorek, 09, styczeń 2018
NPSP G1 14 Kopiowanie
Dnia 09.01.2018 uczniowie naszego Ośrodka (Danusia Synowiec, Weronika Apolinarek, pomoc techniczna: Mateusz Kostrzewa) wraz z opiekunami (Agnieszka Chabasińska, Maciej Gapys, Artur Wieleba) przeprowadzili pierwsze warsztaty w ramach projektu Niepełnosprawny czy Sprawny?  Odbiorcami byli uczniowie klasy 6a ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach. Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć:

SOSW nr 1 na WOŚP 2018

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: poniedziałek, 08, styczeń 2018
serceDrodzy Rodzice!!! Jak powszechnie wiadomo, 14 stycznia po raz kolejny gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Ta piękna akcja mobilizuje wszystkich ludzi do pomocy i współpracy. Z tej okazji Nasz Ośrodek, jak co roku, będzie prowadził stoisko z ciastami. W ten sposób dołożymy swoją cegiełkę na ten szczytny cel.

Czytaj więcej...

Rusza projekt "Niepełnosprawny czy Sprawny?"

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: czwartek, 04, styczeń 2018
plakatNSma
9 stycznia 2018 roku rusza projekt „Niepełnosprawny czy Sprawny?”. Jest to pierwszy w województwie zachodniopomorskim projekt zakładający organizację cyklu warsztatów z uczniami klas szóstych Szkoły Podstawowej nr 8 w Policach przez uczniów SOSW Nr 1 dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo wraz z nauczycielami. Przedsięwzięcie zostało objęte patronatem Starosty Polickiego.

Czytaj więcej...

Kiermasz książek dla Somoile

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018
IMG 2101
Kochani, dzięki szczególnemu zaangażowaniu klasy 3 LO oraz członków i opiekunów Samorządu Uczniowskiego udało nam się zebrać fundusze na zapewnienie edukacji i wyżywienia w 2018 roku uczącemu się w Kenii Somoile Lengaikipeni w ramach akcji "Adopcja na Odległość". Dziękujemy również wydawnictwom: Świat Książki, Jaguar, Powergraph oraz Wydawnictwu Dreams Lidia Miś-Nowak za nieodpłatne przekazanie książek na kiermasz.

Jasełka 2017

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018
1Jak co roku uczniowie naszej Szkoły w okresie przedświątecznym przygotowali Jasełka. Najmłodsi wychowankowie z „O” i klas I, II, III SP wcielili się w postacie biblijne i przedstawili narodzenie Pana Jezusa.

Czytaj więcej...

Dziękujemy za pomoc koledze z Afryki

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018
zdjęcie sianek
Dziękujemy za nabycie „sianka dobroci” na stół wigilijny i tym samym pomoc Somoliemu zdobyć wykształcenie. Uzbieraliśmy 365,22 zł (+ 20 euro centów) i bardzo dziękujemy wszystkim którzy włączyli się w akcję dobroci. Dziękujemy uczniom, ich rodzicom, nauczycielom, wychowawcom i pracownikom Ośrodka. Pozdrawiamy: Samorząd Uczniowski.

Wojewódzka Olimpiada Ekologiczno-Wędkarska

Kategoria: Aktualności
Opublikowano: środa, 03, styczeń 2018
DSC 0063
Dnia 15 grudnia br w Szczecinie odbyła się Wojewódzka Olimpiada Ekologiczno-Wędkarska. Nasz Ośrodek reprezentowały dwie drużyny. Do lat 14: Jagodziński Sebastian, Kirzeniewska Daria, Szczukiewicz Bartosz. Do lat 16: Niemiec Mariusz, Smołowik Ernest, Lipski Kacper.

Czytaj więcej...

KONTAKT

Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy Nr 1
dla Dzieci Niepełnosprawnych Ruchowo
im. Marii Grzegorzewskiej w Policach
ul. Janusza Korczaka 53
72-010 Police

PARTNERZY

Logo1     Logo2